OC i AC
    OC to podstawowe i obowiązkowe w Polsce ubezpieczenie, każdego posiadacza samochodu. Chroni Nas przed szkodami które wyrządzimy innym na drodze. Jego warunki reguluje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych z 22 maja 2003 roku.  

Rozszerzeniem dobrowolnym do OC jest Auto Casco (AC), obejmuje ono szkody w Naszym pojeździe. Polisa AC gwarantuje naprawę samochodu lub wypłatę wartości pojazdu po kradzieży. Inaczej niż w OC warunki umowy ustalamy sami podczas zawierania polisy. Do wyboru mamy rodzaj likwidacji (ASO, Sieć Partnerska, Kosztorys), jakość używanych podczas naprawy części, udziały własne, gwarancje sumy ubezpieczenia itd.  

Firmy ubezpieczeniowe oferują nie tylko różne ceny, ale także dodatki które można dokupić do umowy. Najczęściej wybieranymi są NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), assistance, szyby, bagaż czy ochrona zniżek. 

 

Jak się znaleźć w gąszczu dodatków i opcji ? Co zrobić, żeby ubezpieczyć najtaniej i rozsądnie ? To proste, zadzwoń a pomożemy Ci dobrać odpowiednią polisę dla Ciebie. m.in. ubezpieczenia Proama, AXA, Liberty, Allianz, Warta, Hestia. 

Ubezpieczenie samochodu